Schafer Chef Pro Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:

Schafer Chef Pro Blender Fiyatları

Schäfer Chef Pro Çubuk Blender-Krem

Satıcı: Schafer Mutfak

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 1509
Schafer Chef Pro Çubuk Blender-Antrasit

Satıcı: ON8

1.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1479.00
Schafer Chef Pro Çubuk Blender-Krem

Satıcı: Schafer

1.680,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1680.91
Schafer Chef Pro 1500 W Güçlü El Tipi Blender 1 lt Kapasite ile Fonksiyonel Siyah

Satıcı: Schafer | 473 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1699.00
Schafer Chef Pro El Tipi Blender 1500 W 1 lt Kapasite Fonksiyonlu Antrasit Renk

Satıcı: Schafer | 215 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1699.00
Schafer Chef Pro Çubuk Blender Siyah

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.774,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1774.70
Schafer Chef Pro Çubuk Blender-Antrasit

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.774,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1774.70
Schafer Chef Pro Çubuk Blender-Antrasit

Satıcı: BAHAR HOME AVM

1.794,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1794.60
Schafer Chef Pro 1500 W Çubuk Blender siyah

Satıcı: Schafer

1.848,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 1848.99
Schafer Chef Pro 1500 W Çubuk Blender krem

Satıcı: Schafer | 7 yorum

1.848,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 1848.99
Schafer Chef Pro Çubuk Blender-Krem

Satıcı: SCHAFER

1.991,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 1991.22
Schafer Chef Pro Çubuk Blender-Antrasit

Satıcı: SCHAFER

1.991,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 1991.22
Schafer Chef Pro El Blender Seti-Siyah

Satıcı: Schafer

2.306,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 2306.78

Schafer Chef Pro Blender Fiyat Geçmişi

Schafer Chef Pro Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Schafer Chef Pro Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Schafer Chef Pro Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.