Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Schafer Meister Multi Blender Fiyatları

Schafer Meister 1000 W Güçlü Multi Blender Set Fonksiyonlarıyla 800 ml Ölçü Kabı Siyah

Satıcı: PENTAPOLO | 133 yorum

3.068,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3068.10
Schafer Meister Multi Blender Set-Siyah

Satıcı: ON8

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2999.00
Schafer Meister Multi Blender Set-Kırmızı

Satıcı: ON8

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2999.00
Schafer Meister 1000 W Güçlü Multi Blender Set Fonksiyonlarıyla 800 ml Ölçü Kabı Siyah

Satıcı: AVCIMAGAZALARI | 133 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3199.00
Schafer Meister Multi Blender Set - 17 Parça

Satıcı: On8

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3559.10
Schafer Meister Multi Çırpıcı 1000 W Set Mikser

Satıcı: Schafer

3.599,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 3599.15
SCHAFER Meıster 17 Prç. Multı Blen. Set Kırmızı

Satıcı: Ev Çarşı

3.636,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 3646.05
Meister Multi Blender Set Siyah

Satıcı: Cazip Alışveriş

3.826,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 3826.10
Schafer Meister Multi Blender Set - 17 Parça SİYAH

Satıcı: Rossel

4.017,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 4017.02
Schafer Meıster 17 Prç. Multı Blen. Set Kırmızı

Satıcı: Rossel Premium

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4099.00
Schafer Meister Multi Blender Set-Siyah

Satıcı: Rossel Premium

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 4099.00

Schafer Meister Multi Blender Fiyat Geçmişi

Schafer Meister Multi Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var

Schafer Meister Multi Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Schafer Meister Multi Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Schafer Meister Multi Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.