Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Schafer Stormy Kişisel Blender Fiyatları

Schafer Uyumlu Stormy Kişisel Blender Doğrayıcı Hazne 570 Ml

Satıcı: Yedek Parça Pendik

1.013,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1013.40
Schafer Stormy Kişisel BLENDER-ANTRASIT02 - Antrasit

Satıcı: URAY TİCARET | 248 yorum

1.592,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1592.10
Schafer Stormy Kişisel BLENDER-ANTRASIT02 - Antrasit

Satıcı: ŞEKEROĞULLARI | 248 yorum

1.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1601.10
Schafer Stormy Kişisel Blender-Antrasit02

Satıcı: Venax

1.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1655.00
Schafer Stormy 400 W Kişisel Blender Rose Gold rose-gold

Satıcı: çeyizmağazası

1.682,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1682.10
Schafer Stormy 400 W Kişisel Blender Antrasit antrasit

Satıcı: venax

1.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1705.00
Schafer Stormy Kişisel (Personal) Blender Rosegold

Satıcı: Schafer Mutfak

1.749,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1759.3
Schafer Stormy Kişisel Blender Antrasit

Satıcı: fersastore

1.761,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1761.20
Schafer Stormy Kişisel Blender-Krem

Satıcı: En.Trend

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1899.00
Schafer Stormy Kişisel Blender-Antrasit02

Satıcı: fersastore

1.910,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1910.40
Schafer Stormy Kişisel Blender-Antrasit02

Satıcı: Fersastore

1.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 1990.00
Schafer Stormy Kişisel Blender-Krem

Satıcı: MEGAMALL

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1999.00

Schafer Stormy Kişisel Blender Fiyat Geçmişi

Schafer Stormy Kişisel Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Schafer Stormy Kişisel Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Schafer Stormy Kişisel Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.