Sinbo SHB 3062 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.6 litre
Gövde Malzemesi:

Sinbo SHB 3062 Blender Fiyatları

Sinbo SHB-3062 Turbo Smoothie Blender - Beyaz / 600 Watt

Satıcı: Pekdemir Süpermarket | 410 yorum

1.316,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1316.16
Sinbo Shb-3062 Turbo Smoothie Blender - Beyaz / 600 Watt

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

1.245,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1245.90
Sinbo SHB 3062 Turbo Sürahi Blender - 600 W

Satıcı: gökcehome

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1395.00
Sinbo Shb-3062 Turbo Blender, Siyah

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 1459.9
Sinbo SHB-3062 Turbo Sürahi Blender

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1449.90
Sinbo SHB-3062 Turbo Smoothie Blender - Beyaz / 600 Watt

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1449.90
Sinbo SHB-3062 Turbo Smoothie Blender - Beyaz / 600 Watt

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası | 410 yorum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1499.00
Sinbo SHB-3062 400 W Blender beyaz

Satıcı: sinboresmimagazasi

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1499.00
Sinbo Shb-3062 Turbo Sürahi Blender

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1499.00
Sinbo Shb-3062 Turbo Sürahi Blender

Satıcı: VİATOM

1.556,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1556.60
Sinbo SHB-3062 400 W Blender beyaz

Satıcı: FITFIYATHOME

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1599.00
Sinbo SHB-3062 Turbo Smoothie Blender - Beyaz / 600 Watt

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.649,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1649.90
Sinbo SHB-3062 Turbo Sürahi Blender

Satıcı: BESA MUTFAK EV GEREÇLERİ

1.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1685.00

Sinbo SHB 3062 Blender Fiyat Geçmişi

Sinbo SHB 3062 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SHB 3062 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.