Sinbo SHB 3102 Blender

Güç:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SHB 3102 Blender Fiyatları

Sinbo SHB-3102 El Blenderi 350 W Güç, 700 ml Kapasite ve Paslanmaz Çelik Bıçak Özelliği ile Beyaz

Satıcı: eco.shop | 5178 yorum

756,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 756.95
Sinbo SHB-3102 El Blenderi Çubuk Blender, Paslanmaz Çelik Uç, Ölçü Kabı Dahil, Çorba Sos Püre Smoothie Hazırlama, Ergonomik Tutuş, Beyaz

Satıcı: FİTFİYATHOME

748,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 758
Sinbo El Blenderi Shb 3102

Satıcı: EcoShop

756,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 756.95
Sinbo SHB-3102 El Blenderi 350 W Güç, 700 ml Kapasite ve Paslanmaz Çelik Bıçak Özelliği ile Beyaz

Satıcı: ATE GROUP | 5178 yorum

761,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 761.60
Sinbo SHB-3102 350 W Blender

Satıcı: ucuz adres 07

782,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 782.40
Sinbo Shb-3102 El Blenderi - Beyaz

Satıcı: FİTFİYATHOME

797,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 797.40
Sinbo SHB-3102 El blenderi 350 W Beyaz

Satıcı: EcoShop

844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 844.00
Sinbo SHB-3102 350 W Çubuk Blender beyaz

Satıcı: eco.shop

844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 844.00
Sinbo SHB-3102 350 W Çubuk Blender Beyaz

Sadece Mobilde

855,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 865
Sinbo SHB-3102 El Blenderi Beyaz

Satıcı: Fitfiyathome

929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 929.00
Sinbo SHB-3102 350 W Çubuk Blender beyaz

Satıcı: FITFIYATHOME

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 990.00
Sinbo SHB-3102 350 W Blender

Satıcı: PELİDA DTM

1.154,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 1154.30
Sinbo El Blenderi Shb 3102

Satıcı: elektrotoptann

1.507,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1507.90
Sinbo El Blenderi Shb 3102 (Beyaz)

Satıcı: Elektrotoptan

1.523,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1533.19

Sinbo SHB 3102 Blender Fiyat Geçmişi

Sinbo SHB 3102 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SHB 3102 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Sinbo SHB 3102 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.