Sinbo SHB-7508 Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SHB-7508 Blender Fiyatları

300W 570mL Profesyonel Kişisel Paslanmaz Bıçaklı Smoothie Blender Sporcu Matarası SHB-7508

Satıcı: Dossimo

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 1109
Sinbo 300W Smoothie Blender |Paslanmaz Çelik Bıçaklı, 570 Ml Tritan Sporcu Matarası Shb-7508

Satıcı: Dossimo

1.016,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1016.90
Sinbo 300W 570mL Profesyonel Kişisel Paslanmaz Bıçaklı Smoothie Blender | Sporcu Matarası SHB-7508

Satıcı: Dossimo

1.066,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 1066.03
Sinbo SHB-7508 300W Smoothie Blender |paslanmaz Çelik Bıçaklı, 570 ml Şişe - Gri

Satıcı: billhom | 7 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 1099.00
Sinbo SHB-7508 300 W Paslanmaz Bıçaklı Smoothie Blender inox

Satıcı: Dossimo

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1099.00
Sinbo 300W 570mL Profesyonel Kişisel Paslanmaz Bıçaklı Smoothie Blender | Sporcu Matarası SHB-7508

Satıcı: Dossimo

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1099.00
Sinbo SHB-7508 300W Smoothie Blender 570 ml Kapasite ile Pembe Renkli ve Paslanmaz Çelik Bıçaklı

Satıcı: by-pro | 13 yorum

1.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1149.00
Sinbo SHB-7508 Kırmızı Shake Take One | 300W Taşınabilir Smoothie Blender | 570 ml Spor Şişe - Çelik Bıçaklı Karıştırıcı

Satıcı: DoganBazaarTR

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 1209
Sinbo Shb-7508 300W Smoothie Blender |Paslanmaz Çelik Bıçaklı, 570 Ml Şişe

Satıcı: by-pro bilişim

1.238,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 1238.10
Sinbo SHB-7508 300 W Paslanmaz Çelik Bıçaklı Smoothie Blender pembe

Satıcı: by-pro

1.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 1349.10
Sinbo SHB-7508 300W Smoothie Blender |Paslanmaz Çelik Bıçaklı, 570 ml Şişe

Satıcı: By Pro

1.371,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1371.02
Sinbo SHB-7508 300W Smoothie Blender |Paslanmaz Çelik Bıçaklı, 570 ml Şişe

Satıcı: By-Pro Bilişim

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1399.00

Sinbo SHB-7508 Blender Fiyat Geçmişi

Sinbo SHB-7508 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SHB-7508 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.