Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sinbo SHB-7513 El Blenderi Gümüş | Paslanmaz Çelik, Ayarlanabilir Hız, Güçlü Motor Satıcı: BIQPLANET
739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 739.00
Sinbo SHB-7513 500 W Paslanmaz Çelik Bıçaklı El Blenderı gumus-siyah Satıcı: bioplanet
849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 849.00
Sinbo SHB-7513 Paslanmaz Çelik Bıçaklı El Blenderi 400 Watt Sessiz Motor Ergonomik Tasarım Blender - Siyah - Rose
Satıcı: eco.shop | 16 yorum
944,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 944.00
Sinbo SHB-7513 El Blenderi Gümüş | Paslanmaz Çelik, Ayarlanabilir Hız, Güçlü Motor - Gümüş - Siyah
Satıcı: Sarıçelik AVM | 3 yorum
1.644,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 1644.29