Sinbo SHB-7516 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SHB-7516 Blender Fiyatları

Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Krem - Krem

Satıcı: BuluttaBul | 8 yorum

1.461,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1461.49
Sinbo Shb-7516 Turbo Blender

Satıcı: BuluttaBul

1.417,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 1417.80
Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Krem

Satıcı: Buluttabul

1.424,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1424.05
Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Krem

Satıcı: BULUTTABUL

1.519,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1519.05
Sinbo SHB-7516 1.5 L Turbo Smoothie Blender siyah

Satıcı: lumisahome

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1529.10
Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Kırmızı - Beyaz

Satıcı: ShoppAndGo

1.552,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1552.89
Sinbo Shb-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Siyah

Satıcı: LUMİSA HOME

1.671,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 1671.80
Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Beyaz

Satıcı: Dossimo

1.745,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1745.03
Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Beyaz

Satıcı: Dossimo

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 1809
Sinbo SHB-7516 Turbo Blender - Smoothie Blender - 1.5 Litre Cam Hazne-Kırmızı

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 1799.00
Sinbo SHB-7516 1.5 L Turbo Smoothie Blender siyah

Satıcı: sinboresmimagazasi

1.804,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 1804.05

Sinbo SHB-7516 Blender Fiyat Geçmişi

Sinbo SHB-7516 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SHB-7516 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.