Sinbo SHB-7519 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Sinbo SHB-7519 Blender Fiyatları

Sinbo Shb-7519 400 W Sürahi Blender-Cam Hazneli

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.469,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1469.10
Sinbo SHB-7519 TURBO BLENDER

Satıcı: Dossimo

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1499.00
Sinbo 1.5L 400W 6’Lı Çelik Bıçak Buz Kırma Paslanmaz Turbo Cam Blender İnox Shb-7519

Satıcı: Dossimo

1.680,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1680.60
Sinbo 1.5L 400W 6’lı Çelik Bıçak Buz Kırma Paslanmaz Turbo Blender İnox SHB-7519

Satıcı: Dossimo

1.745,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 1745.03
Sinbo SHB-7519 TURBO BLENDER

Satıcı: Fitfiyathome

1.799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 1799.10
Sinbo 1.5l 400W 6’lı Çelik Bıçak Buz Kırma Paslanmaz Turbo Blender Inox SHB-7519

Satıcı: Dossimo

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1849.00
1.5L 400W 6’lı Çelik Bıçak Buz Kırma Paslanmaz Turbo Cam Blender İnox SHB-7519

Satıcı: Dossimo

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 2009
Sinbo SHB-7519 Turbo Blender - Gri

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası | 1 yorum

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1999.00
Sinbo 1.5L 400W 6’lı Çelik Bıçak Buz Kırma Paslanmaz Turbo Blender İnox SHB-7519

Satıcı: Sinbo Resmi Satış Mağazası

2.184,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 2184.05

Sinbo SHB-7519 Blender Fiyat Geçmişi

Sinbo SHB-7519 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Sinbo SHB-7519 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.