Smeg BLF01 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
4
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3.65 kg

Smeg BLF01 Blender Fiyatları

Smeg BLF01PBEU Mikser, Pastel Mavi

Satıcı: Smeg Türkiye

14.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 14850
SMEG BLF01WHEU Blender Beyaz

Satıcı: PremiumSepet

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 23310
Smeg BLF01PKEU Mikser, Pastel Pembe

Satıcı: Smeg Türkiye

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 23310
Smeg Pastel Yeşil Smoothie Blender 800 W 1,5 lt Kapasite Buz Kırma Fonksiyonu

Satıcı: MİRTEK GLOBAL | 29 yorum

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 23300.00
Smeg Pastel Yeşil Smoothie Blender 800 W 1,5 lt Kapasite Buz Kırma Fonksiyonu

Satıcı: Kiraz Store | 29 yorum

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 23300.00
SMEG BLF01BLEU Siyah 800 W Blender

Satıcı: Sizin Reyon

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 23300.00
SMEG 50'S Style Retro Pastel Yeşil Blender

Satıcı: SMEG TÜRKİYE

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 23300.00
Smeg Blf01 Retro Blender Siyah

Satıcı: SİZİN REYON

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 23300.00
Smeg BLF01RDEU Retro Kırmızı 800 Watt Smoothie Blender

Satıcı: Desibela

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 23300.00
Smeg BLF01BLEU Retro Siyah 800 Watt Smoothie Blender

Satıcı: Desibela

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 23300.00

Smeg BLF01 Blender Fiyat Geçmişi

Smeg BLF01 Blender Temel Özellikleri

Güç:
4
1.5 litre
Var
3.65 kg

Smeg BLF01 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Smeg BLF01 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.