Smeg BLF03 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
4
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4 kg

Smeg BLF03 Blender Fiyatları

Smeg 50's Style BLF03PKEU Smoothie Blender Pembe 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 17999.00
Smeg 50's Style BLF03PGEU Blender Smoothie Pastel Yeşil 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 17999.00
Smeg 50's Style BLF03PBEU Smoothie Blender Mavi 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 17999.00
Smeg BLF03PKEU Blender Pembe BLF03PKEU

Satıcı: Gurur Tekstil | 1 yorum

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 20999.00
Smeg 50's Stlye BLF03CREU Krem Smoothie Blender

Satıcı: PremiumSepet

21.902,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 21912
Smeg BLF03WHEU 800 W 1.7 LT Smoothie Blender beyaz

Satıcı: jumboturkiye

22.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 22300.00
Smeg BLF03BLEU 800 W Smoothie Blender siyah

Satıcı: jumboturkiye

22.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 22300.00
SMEG 50's Style Retro Siyah Smoothie Blender Blf03bleu

Satıcı: MİRTEK GLOBAL

23.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23200.00
SMEG 50's Style Retro Krem Smoothie Blender Blf03creu

Satıcı: MİRTEK GLOBAL

23.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 23200.00
Smeg BLF03CREU Krem Smoothie Blender

Satıcı: Sizin Reyon

23.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 23200.00
Smeg Blf03Creu Blender Krem Rengi

Satıcı: SİZİN REYON

23.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 23200.00
Smeg 50's Style Retro Beyaz Smoothie Blender BLF03WHEU

Satıcı: Smeg Türkiye

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 23310
Smeg BLF03PBEU Mikser Renk Pastel Mavi

Satıcı: PremiumSepet

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 23310
smeg Pastel Yeşil Smoothie Blender BLF03PGEU

Satıcı: PM Puro Malzemeleri

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 23300.00
SMEG 50'S Stlye BLF03BLEU Siyah Smoothie Blender

Satıcı: SMEG TÜRKİYE

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

15 23300.00
Smeg Blf03Pgeu Pastel Smoothie Blender Yeşil

Satıcı: SİZİN REYON

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 23300.00
SMEG 50's Style Retro Siyah Smoothie Blender BLF03BLEU

Satıcı: Desibela

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

17 23300.00
SMEG 50's Style Retro Pembe Smoothie Blender BLF03BLEU

Satıcı: Desibela

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

18 23300.00
50's Style Retro Tritan™ Renew Pastel Yeşil Blender BLF03PGEU 23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 23310
50's Style Retro Beyaz Smoothie Blender BLF03WHEU 23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 23310

Smeg BLF03 Blender Fiyat Geçmişi

Smeg BLF03 Blender Temel Özellikleri

Güç:
4
1.5 litre
Var
4 kg

Smeg BLF03 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Smeg BLF03 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.