Smeg PBF01 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.8 kg

Smeg PBF01 Blender Fiyatları

Smeg PBF01WHEU Smoothie Blender Beyaz 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 8999.00
Smeg PBF01RDEU Smoothie Blender Kırmızı 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 8999.00
Smeg PBF01PKEU Smoothie Blender Pembe 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 8999.00
Smeg 50's Style Pembe Kişisel Blender - Double Bottle

Satıcı: PM Puro Malzemeleri

12.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 12850.00
Smeg 50's Style Pembe Kişisel Blender - Double Bottle

Satıcı: Doğuhan Elektronik

12.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 12850.00
SMEG Smoothie Blender Black Pbf01bleu

Satıcı: Smeg Türkiye

13.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 13834
SMEG 50's Style Pembe Kişisel Blender Tritan™ Renew

Satıcı: PremiumSepet

13.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 13834
SMEG 50's Style Kırmızı Kişisel Blender Tritan™ Renew

Satıcı: PremiumSepet

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 14410
SMEG 50's Style Pembe Kişisel Blender - Double Bottle

Satıcı: SMEG TÜRKİYE

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 14400.00
SMEG Smoothie Blender Blue Pbf01pbeu - Double Bottle

Satıcı: MİRTEK GLOBAL

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 14400.00
SMEG SPBF01WHEU KİŞİSEL BLENDER BEYAZ

Satıcı: Sizin Reyon

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 14400.00
SMEG 50'S Style Kırmızı Kişisel Blender Tritan™ Renew

Satıcı: Desibela

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 14400.00
SMEG 50's Style Retro Krem Smoothie Blender PBF01CREU

Satıcı: Desibela

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 14400.00
Smeg PBF01WHEU 50's Style Beyaz Kişisel Blender

Satıcı: Desibela

14.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 14400.00

Smeg PBF01 Blender Fiyat Geçmişi

Smeg PBF01 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
1.8 kg

Smeg PBF01 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Smeg PBF01 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Smeg PBF01 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.