Stilevs Chef X Plus Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Stilevs Chef X Plus Blender Fiyatları

Stilevs SGH22140 CHEF X INOX PLUS EL BLENDER SETI

Satıcı: Ravza Store | 14 yorum

2.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2250.00
Stilevs Chef X Inox Plus 1100 W El Blender Seti siyah

Satıcı: ravzastore

2.047,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2047.50
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti, Paslanmaz Çelik, Turbo Hız Ayarı, Karıştırma Ölçü Kabı

Satıcı: RavzaStore

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 2510
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti

Satıcı: RavzaStore

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2500.00
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti

Satıcı: Ravza Store

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 2500.00
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti

Satıcı: elektrotoptann

2.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 2655.00
Stilevs SGH22140 CHEF X INOX PLUS EL BLENDER SETI

Satıcı: elektrotoptan | 14 yorum

2.741,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2741.99
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti DH22140

Satıcı: ElektroToptan

2.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2880.00
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti

Satıcı: Elektro Toptan

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2999.99
Stilevs Chef X Inox Plus 1100 W El Blender Seti siyah

Satıcı: elektrotoptan

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 2999.99
Stilevs Chef X Inox Plus El Blender Seti

Satıcı: elektrotoptan

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 2999.99

Stilevs Chef X Plus Blender Fiyat Geçmişi

Stilevs Chef X Plus Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

DÖKÜMANLAR

Stilevs Chef X Plus Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.