Stilevs Kendo Blender

Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Stilevs Kendo Blender Fiyatları

Stilevs Kendo El Tipi Blender 1500 W Güç Kapasitesi 1 lt Kırmızı Fonksiyonel Kullanım

Satıcı: Akıllıelma | 11 yorum

1.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1305.00
Stilevs Kendo El Blenderi - Kırmızı

Satıcı: e-koz

1.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1220.00
Stilevs Kendo El Blender Kırmızı Sgh22170

Satıcı: Hepsibende

1.283,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 1283.30
Stilevs Kendo El Blenderi - Siyah-Bakır Sgh22171

Satıcı: Muzeko

1.353,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 1353.20
Stilevs Kendo El Blenderi Kırmızı

Satıcı: Hepsibende

1.406,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1406.50
Stilevs Kendo 1200 W El Blenderi siyah

Satıcı: muzeko

1.448,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1448.00
Stilevs Kendo El Blenderi - Siyah - Bakır

Satıcı: Muzeko

1.461,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 1461.49
STİLEVS KENDO EL BLENDERİ - KIRMIZI, Standart

Satıcı: Koyuncuoğlu Yapı Market

1.700,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1710.68
Stilevs Kendo El Blenderi-Siyah&Bakır

Satıcı: ElektroToptan

1.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 1728.00
STİLEVS KENDO EL BLENDER BLACK SİYAH

Satıcı: ELEKTROTOPTAN

1.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1809.99
Stilevs Kendo El Blenderi - Siyah-Bakır

Satıcı: Elektro Toptan

1.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1799.99
Stilevs Kendo 1200 W El Blenderi siyah

Satıcı: elektrotoptan

1.799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 1799.99

Stilevs Kendo Blender Fiyat Geçmişi

Stilevs Kendo Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Stilevs Kendo Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.