Tefal Blend Up Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Tefal Blend Up Blender Fiyatları

Tefal Blend Up 1000W Güçlü Mini Blender mavi

Satıcı: bhr-teknoloji

5.419,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 5419.10
Tefal Blend Up 1000W Güçlü Mini Blender mavi

Satıcı: ayzelektronik

5.580,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 5580.97
TEFAL Blend Up Kişisel Smoothie Blender 1000W Kuzey Mavisi + 2 adet BPA'sız Şişe (0,4L & 0,7L)

Satıcı: MarkaReyon

5.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5600.00
Tefal Blend Up 1000W Güçlü Mini Blender

Satıcı: Bluewise Teknoloji

5.701,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 5701.80
Tefal Blend Up 0,85 Litre 8 Programlı Güçlü 1000 Watt Mini Smoothie Blender - Mavi

Satıcı: Tefal - Rowenta - WMF Türkiye

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 6009
Tefal Blend Up Kişisel Smoothie Blender 1000W Kuzey Mavisi + 2 adet BPA'sız Şişe (0,4L & 0,7L) - Mavi

Satıcı: tefal | 26 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 5999.00
TEFAL Blend Up Kişisel Smoothie Blender 1000W Kuzey Mavisi + 2 adet BPA'sız Şişe (0,4L & 0,7L)

Satıcı: Tefal

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5999.00
Tefal Blend Up 1000W Güçlü Mini Blender

Satıcı: Tmall Home Design

6.182,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 6182.60
Tefal Blend Up 0,85 Litre 8 Programlı Güçlü 1000 Watt Mini Smoothie Blender - Mavi

Satıcı: ÇİÇEK ÇEYİZ | 10 yorum

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 6200.00
Tefal Blend Up 1000W Güçlü Mini Blender

Satıcı: Tmall Home Design

6.638,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 6638.00
TEFAL 8 PROGRAMLI BLEND UP KİŞİSEL BLENDER 1000 W

Satıcı: Teknosa

6.859,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 6859.02
TEFAL 8 PROGRAMLI BLEND UP KİŞİSEL BLENDER 1000 W

Satıcı: MEDIAMARKT

6.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 6860.00
Tefal Blend Up 1000W Smoothie Blender 7211419822

Satıcı: Gizerler

6.875,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 6875.50
Tefal Blend Up 2 1000 W Blender Mavi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

14 6999.00
Tefal Blend Up 8 Programlı 1000 W - 0.85 L Kişisel Blender - Mavi 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 6999.00
Tefal Blend Up Kişisel Blender 1000W Kuzey Mavisi

2 yorum

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 6999.00
Blend Up Güçlü Mini Blender 1000 W 7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 7709

Tefal Blend Up Blender Fiyat Geçmişi

Tefal Blend Up Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Mavi
• Yükseklik 38.8 cm
• Genişlik 12.8 cm
• Derinlik 18.2 cm

Tefal Blend Up Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.