Tefal Blendeo Plus Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Tefal Blendeo Plus Blender Fiyatları

Tefal Blendeo+ 450 W Sürahi Blender

Satıcı: Fırsatlar alemi

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1899.00
Tefal Blendeo+ 450 Watt 2 Kademeli Buz Kırma Özellikli Smoothie Blender - 4300008593 - Beyaz

Satıcı: öyküstore | 409 yorum

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 2699.10
Tefal Blendeo+ 450 Watt 2 Kademeli Buz Kırma Özellikli Smoothie Blender - 4300008593 - Beyaz

Satıcı: Maxi Burada | 409 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2999.00
Tefal Blendeo+ 450 W Sürahi Blender

Satıcı: TEKNOEVDE

3.539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 3539.10
Tefal Blendeo + Blender beyaz

Satıcı: teknoevde

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 3699.00
Tefal Blendeo+ Rem Blade Iki Kademeli Buz Kırıcılı Blender - 4300008593

Satıcı: TeknoEvde

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3799.00
Tefal Blendeo+ 450 Watt 2 Kademeli Buz Kırma Özellikli Smoothie Blender - 4300008593

Satıcı: TeknoEvde

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 3799.05
Tefal Blendeo + Blender beyaz

Satıcı: HAKKIAKYUZ1948

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3999.00
TEFAL Blendeo+ Blender, 450W, 2 Hız Ayarı, 1.5L Sürahi ve Baharat - Kahve Çekirdeği Öğütücüsü

Satıcı: UZUNKAYA MAĞAZACILIK

4.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 4079.00
Tefal Blendeo+ 450 Watt 2 Kademeli Buz Kırma Özellikli Smoothie Blender - 4300008593

Satıcı: Miatek

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 4200.00
Tefal Blendeo+ Rem Blade Iki Kademeli Buz Kırıcılı Blender - 4300008593

Satıcı: Nisan Ticaret

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 4999.00

Tefal Blendeo Plus Blender Fiyat Geçmişi

Tefal Blendeo Plus Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal Blendeo Plus Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.