Tefal Blendeo Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Tefal Blendeo Blender Fiyatları

Tefal Blendeo 450W Beyaz Sürahi Blender 1,5 L Kapasite ile Smoothie Hazırlama Fonksiyonu

Satıcı: xirshop | 25 yorum

2.066,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2066.82
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450 Watt Beyaz 4300010610

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

2.100,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2100.87
Tefal Blendeo 450W Beyaz Sürahi Blender 1,5 L Kapasite ile Smoothie Hazırlama Fonksiyonu

Satıcı: Almex | 25 yorum

2.146,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2146.99
Tefal Blendeo Sürahi Blender 2Acc Beyaz

Satıcı: Tmall Home Design

2.242,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 2242.60
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450W Beyaz 4300010610

Satıcı: Teknosa

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 2309
Tefal Blendeo 2acc Blender Beyaz 2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2299.00
TEFAL Blendeo Sürahi Blender 450W Beyaz

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2299.00
Tefal Blendeo 450 W Sürahi Blender beyaz

Satıcı: teknosa

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2299.00
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450W Beyaz 4300010610

Satıcı: Teknosa

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2299.00
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450W Beyaz

1 yorum

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 2299.00
TEFAL Blendeo Sürahi Blender 450W Beyaz

Satıcı: MediaMarkt

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2300.00
Tefal Blendeo 450 W Sürahi Blender beyaz

Satıcı: mediamarkt

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 2300.00
Tefal Blendeo 450 W Sürahi Blender

Satıcı: SmartEvim

2.300,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

13 2300.10
Tefal Blendeo 450 W Sürahi Blender Beyaz 4300010610 2.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 2309
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450 Watt Beyaz 4300010610

Satıcı: Tmall Home Design

2.443,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

15 2443.00
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450W Beyaz 4300010610

Satıcı: Smartevim

2.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 2489.00
Blendeo Beyaz 450W Sürahi Blender 2.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

17 2809.9
Tefal Blendeo Sürahi Blender 450 Watt Beyaz 4300010610 3.583,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 3593.1

Tefal Blendeo Blender Fiyat Geçmişi

Tefal Blendeo Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Tefal Blendeo Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Tefal Blendeo Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.