Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
4.2 kg

Tefal Powelix Activflow On the Go Blender Fiyatları

Tefal Hb237 Powelix Activflow Turbo 1500 Watt Blender Seti - 9100059331 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 103 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4399.00
Tefal Hb237 Powelix Activflow Turbo 1500 Watt Blender Seti - 9100059331

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

4.323,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4323.06
TEFAL Powelix Activflow Turbo 1500W Siyah Blender

Satıcı: Trendyol

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 4399.00
Tefal Hb237 Powelix Activflow Turbo 1500 Watt Blender Seti - 9100059331 - Siyah

Satıcı: Çeyiz Yolu | 103 yorum

4.751,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4751.89
Tefal Powelix Activflow Turbo 1500 W Blender siyah

Satıcı: smarthanem

4.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 4949.00
Tefal Powelix Activflow Onthego 1500 W Kişisel Mikser & Blender Set kirmizi

Satıcı: voitmagaza

5.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 5150.00
Tefal Hb237 Powelix Activflow Turbo 1500 Watt Blender Seti - 9100059331

Satıcı: MEGAMALL

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 5599.00
TEFAL Powelix Activflow OntheGo 1500 Watt Blender Seti [Kırmızı] - 9100046717

Satıcı: Ayz Elektronik

6.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6949.00
Tefal Powelix Activflow OntheGo 1500 W Kişisel Blender

Satıcı: Ayz Elektronik

6.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 6949.00
Tefal Hb237 Powelix Activflow Turbo 1500 Watt Blender Seti - 9100059331

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

7.522,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 7522.50
Tefal Powelix Activflow Onthego 1500 Watt Blender Seti [Kırmızı] - 9100046717

Satıcı: ÇALIŞKAN AVM

7.876,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7876.50

Tefal Powelix Activflow On the Go Blender Fiyat Geçmişi

Tefal Powelix Activflow On the Go Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
4.2 kg

Tefal Powelix Activflow On the Go Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Kırmızı
• Yükseklik 38.8 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 24 cm
• Ağırlık 4.2 kg

Tefal Powelix Activflow On the Go Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.