Güç:
Hız Kademesi:
3
Sürahi Kapasitesi:
1.75 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
7.1 kg

Vestel Ziyafet Pişirici Blender Fiyatları

Vestel Ziyafet 1500 W Güçlü Sürahili Blender 1,75 lt Kapasite ile Fonksiyonel Pişirici - Gümüş

Satıcı: Göktaşlar-Vestel Yetkili Online Bayi | 292 yorum

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 5199.00
Vestel Ziyafet Pişirici Blender

Satıcı: Mertel

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 5009
Vestel Ziyafet 1500 W Güçlü Sürahili Blender 1,75 lt Kapasite ile Fonksiyonel Pişirici - Gümüş

Satıcı: Lider - Vestel Yetkili Online Bayi | 292 yorum

5.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 5399.10
Vestel Ziyafet Pişirici Blender

Satıcı: Evdirhandtm-Vestel Yetkili Online Bayi

6.666,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 6666.00
Vestel Ziyafet Pişirici Blender

Satıcı: Recovery

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 6899.00
Vestel Ziyafet 1500 W Pişirici Blender gumus

Satıcı: VestelKurumsalMağaza

7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 7249.00
Vestel Ziyafet 1500 W Pişirici Blender gumus

Satıcı: DALKILIÇ

9.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 9739.00
Vestel Ziyafet Pişirici Inox Blender

Satıcı: Dalkılıç Mobilya

9.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10009
Vestel Ziyafet 1500 W Pişirici Blender

Satıcı: Nextron Teknoloji

10.146,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10146.00
VESTEL Ziyafet Pişirici Blender

Satıcı: Dalkılıç

14.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 14566.00

Vestel Ziyafet Pişirici Blender Fiyat Geçmişi

Vestel Ziyafet Pişirici Blender Temel Özellikleri

Güç:
3
1.75 litre
Var
7.1 kg

Vestel Ziyafet Pişirici Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 44 cm
• Genişlik 22.5 cm
• Derinlik 18 cm
• Ağırlık 7.1 kg

DÖKÜMANLAR

Vestel Ziyafet Pişirici Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.