Sürahi Kapasitesi:
2 litre

Vosco Buz Kırıcılı Blender Fiyatları

Vosco Bar Blender Manuel 2 Lt Buz Kırıcılı 2000W Kırmızı

Satıcı: VOSCO GIDA MAKİNELERİ

4.767,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 4767.08
Vosco Bar Blender Manuel 2 Lt Buz Kırıcılı 2000W Mavi

Satıcı: VOSCO GIDA MAKİNELERİ

4.767,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 4767.08
Vosco VHS-206K Manuel 2 LT Buz Kırıcılı 2000 W Bar Blender kirmizi

Satıcı: voscomakina

4.988,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4988.30
vosco Bar Blender Manuel 2 Lt Buz Kırıcılı 2000W Kırmızı

Satıcı: Vosco

5.152,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 5152.42
vosco Bar Blender Manuel 2 Lt Buz Kırıcılı 2000W Mavi

Satıcı: Vosco

5.152,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 5152.42
Vosco Bar Blender Manuel 2 Lt Buz Kırıcılı 2000W Mavi

Satıcı: Vosco | 8 yorum

5.238,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 5238.55
Vosco Manuel Buz Kırıcılı Blender 2000W 2 Lt Kapasite ile Hızlı Fonksiyonlar Kırmızı

Satıcı: Vosco | 8 yorum

5.238,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 5238.55
Vosco Bar Blender Manuel 2 Lt Buz Kırıcılı

Satıcı: Sönmez Vakum Paketleme

8.311,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 8311.68
Vosco Bar Blender Pro Dijital Buz Kırıcılı 2 L, 2200 W, Siyah

Satıcı: Sönmez Vakum Paketleme

9.734,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 9734.40

Vosco Buz Kırıcılı Blender Fiyat Geçmişi

Vosco Buz Kırıcılı Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 49 cm
• Genişlik 20 cm
• Derinlik 23 cm

Vosco Buz Kırıcılı Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Vosco Buz Kırıcılı Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.