Yasomi GN-A04 Blender

Gövde Malzemesi:

Yasomi GN-A04 Blender Fiyatları

Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi Pembe-Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Yasomi Ev Aletleri

618,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 618.60
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blender

Satıcı: Perpa Outlet

795,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 795.60
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Pembe

Satıcı: Yasomi | 871 yorum

988,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 988.20
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Siyah( Türkiye Garantili) - Siyah

Satıcı: Yasomi | 871 yorum

988,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 988.20
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi ( Türkiye Garantili) (Yeşil)

Satıcı: YASOMI EV ALETLERİ

939,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 949.9
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Beyaz ( Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 999.00
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Pembe ( Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 999.00
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi ( Türkiye Garantili) (Beyaz)

Satıcı: YASOMI EV ALETLERİ

984,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 994.7
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi Siyah (Yasomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi Ev Aletleri

1.060,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1060.90
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Beyaz

Satıcı: YASOMİ

1.064,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 1064.64
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam El Blenderi Pembe ( Türkiye Garantili)

Satıcı: YASOMİ

1.064,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 1064.64
Yasomi GN-A04 Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi yesil

Satıcı: yasomi

1.067,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 1067.11
Yasomi GN-A04 Taşınabilir Şarjlı Blender Beyaz beyaz

Satıcı: yasomi

1.067,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 1067.11
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi Siyah ( Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 1099.00
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi Yeşil (Yasomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 1099.00
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi Yeşil (Yasomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi

1.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

16 1119
Yasomi Taşınabilir Kablosuz Şarjlı Cam Smoothie El Blenderi Beyaz (Yasomi Türkiye Garantili)

Satıcı: Yasomi

1.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

17 1119

Yasomi GN-A04 Blender Fiyat Geçmişi

Yasomi GN-A04 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz Mavi Pembe
• Yükseklik 24 cm
• Genişlik 7.8 cm
• Derinlik 7.8 cm

Yasomi GN-A04 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.