Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Ağırlık:
3.15 kg

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Fiyatları

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Gri

Satıcı: BakserLTD | 25 yorum

5.300,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 5300.29
Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Gri

Satıcı: Zwilling Türkiye | 25 yorum

5.483,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5483.99
Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Siyah

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri

6.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 6079
ZWILLING Enfinigy Kişisel Blender 550 ml Siyah

Satıcı: Gürbüz Ev Aletleri

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 6099.00
Zwilling Enfinigy 600 W Kişisel Blender siyah

Satıcı: Gürbüz-Ev-Aletleri

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 6199.00
Zwilling Ac Motor Metalik Enfinigy Kişisel Blender

Satıcı: BAKSERLTD

8.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 8249.00
Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Siyah

Satıcı: Gürel Store

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 8729.03
ZWILLING ENFİNİGY KİŞİSEL BLENDER | AC MOTOR | METALİK GRİ

Satıcı: Gürel Store

8.729,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 8729.03
Zwilling Enfinigy 600 W Kişisel Blender siyah

Satıcı: gurelstore

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 8749.00
Zwilling 530030010 Engfınıgy Personel Blender

Satıcı: Gürel Home

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 8999.00
ZWILLING Enfinigy Kişisel Blender 550 ml Siyah

Satıcı: Ernshop

9.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 9999.99
Enfinigy Metalik Gri AC Motor Kişisel Blender 9.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10009.99

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Fiyat Geçmişi

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
3.15 kg

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 35.7 cm
• Genişlik 13.7 cm
• Derinlik 13.7 cm
• Ağırlık 3.15 kg

Zwilling Enfinigy Kişisel Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.