Güç:
Sürahi Kapasitesi:
1.8 litre
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Ağırlık:
5.8 kg

Zwilling Enfinigy Power Pro Blender Fiyatları

Zwilling Enfinigy Power Blender Pro 1.8 L Gri

Satıcı: Cepsay Ticaret | 4 yorum

14.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 14800.00
Zwilling Enfinigy Power Blender Pro 1.8 L Gri

Satıcı: bffstore

14.868,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14868.00
Zwilling Enfinigy Power Blender Pro 1.8 L Gri

Satıcı: BakserLTD | 4 yorum

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 16199.00
ZWILLING ENFİNİGY POWER BLENDER PRO | BLDC MOTOR | YERLEŞİK ÖLÇEK

Satıcı: Enplus

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 19009
ZWILLING Enfinigy Power Blender Pro Siyah 1600w

Satıcı: Zwilling

19.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 19999.99
Zwıllıng Enfinigy Power Blender Pro 1.8 L Gri

Satıcı: Gürel Home

21.239,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 21239.10
Zwilling Enfinigy Power Blender Pro Siyah

Satıcı: BAKSERLTD

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 29999.00
ZWILLING ENFİNİGY POWER BLENDER PRO | BLDC MOTOR | METALİK GRİ

Satıcı: Gürel Store

36.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 36375.00
Zwilling Enfinigy Power Blender Pro Siyah

Satıcı: Gürel Home

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 39999.00
Enfinigy Pro Siyah BLDC Motor Yerleşik Ölçek Power Blender 39.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 40009.99
Enfinigy Pro Metalik Gri BLDC Motor Yerleşik Ölçek Power Blender 39.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 40009.99

Zwilling Enfinigy Power Pro Blender Fiyat Geçmişi

Zwilling Enfinigy Power Pro Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 42.3 cm
• Genişlik 19.3 cm
• Derinlik 9.3 cm
• Ağırlık 5.8 kg

Zwilling Enfinigy Power Pro Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.