USB:
Var
USB Standardı:
2.0
Bluetooth Versiyonu:
4.0

Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptör Fiyatları

Asus USB-BT400 Bluetooth 4.0 USB Adaptörü

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

613,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 623.44
ASUS Usb-bt400 Bluetooth 4.0 Usb Adapter

Satıcı: Prime

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 559.00
ASUS Usb-bt400 Bluetooth 4.0 Usb Adapter

Satıcı: Betaplus

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 599.00
Asus USB-BT400 Bluetooh v4.0 10 M USB Alıcı

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

603,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 603.57
ASUS USB-BT400 BLUETOOTH ADAPTOR

Satıcı: Betaplus

613,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 613.44
ASUS USB-BT400 10m USB Bluetooh v4.0

Satıcı: ZmTeknoloji

685,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 685.80
Asus Usb-Bt400 10M Usb Bluetooh V4.0

Satıcı: ZmTeknoloji

715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 715.00
Asus USB-BT400 Bluetooh v4.0 10 M USB Alıcı

Satıcı: zmteknoloji

725,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 725.88
Asus USB-BT400 Bluetooth 4.0 USB Adaptörü 618,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 628.97
Asus USB-BT400 Bluetooth 4.0 USB Adaptörü 618,97 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 628.97
Asus Usb-Bt400 10M Usb Bluetooh V4.0

Satıcı: kasvabilişim

803,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 803.50
ASUS USB-BT400 10m USB Bluetooh v4.0

Satıcı: Hızlı Stok

918,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 918.64

Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptör Fiyat Geçmişi

Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptör Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.0
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 1

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Standardı 2.0
• USB Portu Sayısı 1 adet

Asus USB-BT400 Bluetooth Adaptör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

°Mehmet ♞ Profil Resmi

255 yorum

°Mehmet ♞ Bu fiyata yeni serisi almak varken eskiye bakmayın.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı bluetooth adaptörler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 5.3'ten 5.0'a düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.