Su Tüketimi:
12.9 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Altus AL 445 NIX Bulaşık Makinesi Fiyatları

Altus Al 445 Nıx 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi - Yeniden Değerlendirilmiş Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: TEKNOSEPETİ

14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 14499.00
Altus AL 445 NIX 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: Smartt Teknoloji | 426 yorum

17.155,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 17155.53
Altus Al 445 Nıx 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ulusal Avm

16.947,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 16947.10
Altus AL 445 NIX 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ab-Store

17.099,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 17099.10
Altus AL 445 NIX 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: teknodeposu | 426 yorum

17.269,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 17269.07
Altus AL 445 NIX 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Satıcı: Smart Teknoloji

17.400,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 17400.20
Altus AL 445 NIX E Enerji Sınıfı 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: modatrend34

17.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 17799.00
Altus Al-445 Nıx Inox 5 Programlı Lcd Ekranlı Bulaşık Makinesi Asansörlü

Satıcı: Altus Online

18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 18200.00
Altus AL 445 NIX E Enerji Sınıfı 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: Smart Teknoloji

18.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 18200.00
Altus AL 445 NIX 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Satıcı: modatrend34

18.431,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 18431.04
Altus AL 445 NIX 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: cihanse-01

18.899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 18899.10
Altus Al 445 Nıx Bulaşık Makinesi

Satıcı: CihanSE-01

21.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 21500.00
Altus Al 445 Nıx Bulaşık Makinesi - Digital Inox

Satıcı: Umay DTM

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 21999.00
Altus AL 445 NIX 5 Program Bulaşık Makinesi (Gri)

Satıcı: Makroreyon

24.049,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 24059
Altus AL 445 NIX 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Satıcı: YÖRÜK TOPTAN BEYAZ EŞYA

24.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 24398.00

Altus AL 445 NIX Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Altus AL 445 NIX Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 5 program
• Program Seçimi Elektronik
• Eko Program Süresi 205 dk

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 12.9 lt
• Yıllık Enerji Tüketimi 266 kWh
• Ses Seviyesi 49 dB

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 600 mm

Altus AL 445 NIX Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.