Su Tüketimi:
9.9 lt
Sıcaklık Sayısı:
4
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Arçelik 6455 WF Bulaşık Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Arçelik 6455 Wf Mg 7 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ÖNKOL ELEKTRONİK TİCARET

19.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 19910.00
Arçelik 6455 WF 5 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz

Satıcı: Kahramanoğulları

21.715,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 21715.11
Arçelik 6455 Wf 5 Programlı Bulaşık Makinesi - Beyaz

Satıcı: KAHRAMANOĞULLARI DAYTÜKETİM | 34 yorum

21.947,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 21947.07
Arçelik 6455 Wf 5 Programlı Bulaşık Makinesi - Beyaz

Satıcı: YAŞAR MOBİLYA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI | 34 yorum

22.552,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 22552.50
Arçelik 6455 WF 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: YAŞARDTM

23.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 23280.00
6455 Wf

Satıcı: veli Yılmaz makine

24.232,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 24232.40
Arçelik 6455 WF 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: arcelikveliyilmaz

24.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 24329.00
Arçelik 6455 WF MG 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Kahramanoğulları

24.461,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 24461.88
Arçelik 6455 WF 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: alatasdtm

25.852,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 25852.98
Arçelik 6455 WF 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

25.991,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 25991.05

Arçelik 6455 WF Bulaşık Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik 6455 WF Bulaşık Makinesi Ürün Ailesi

Arçelik 6455 WF Beyaz Bulaşık Makinesi Beyaz 19.910,00 TL
Arçelik 6455 WF I Inox Bulaşık Makinesi Inox 20.020,00 TL

Arçelik 6455 WF Bulaşık Makinesi (Beyaz) Temel Özellikleri

9.9 lt
4
D

Arçelik 6455 WF Bulaşık Makinesi (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Sıcaklık Sayısı 4
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Paslanmaz İç Gövde Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Home Connect LED Ekran

GÖSTERGELER

• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 9.9 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 46.5 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Arçelik 6455 WF Bulaşık Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.