Su Tüketimi:
10.9 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
B
Kapasite:

Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi Fiyatları

Arçelik A 710 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: TeknoPlus

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 19999.00
Arçelik A 710 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

20.112,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 20112.00
Arçelik A 710 İ Prestige Serisi Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

20.476,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 20476.70
Arçelik A 710 I 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

20.845,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 20845.36
Arçelik A 710 I Prestige Serisi 4 Programlı 14 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

20.867,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 20867.34
Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi - Inox

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 13 yorum

20.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 20925.00
Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi - Inox

Satıcı: Emre.Pazarlama | 13 yorum

20.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 20959.00
Arçelik A 710 I Prestige Serisi 4 Programlı 14 Kişilik Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: EmrePazarlama

21.042,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 21042.47
Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi

Satıcı: BiggShop

21.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 21399.00
Arçelik A 710 I Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ZÜMPA DAYANIKLI TÜKETİM

22.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 22599.00
Arçelik A 710 I Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

22.901,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 22901.67
Arçelik A 710 I Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

23.458,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 23458.30
A 710 i 26.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 26489.00

Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Dokunmatik Kontrol LED Ekran

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 10.9 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Arçelik A 710 I Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.