Su Tüketimi:
10.9 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
B
Kapasite:

Arçelik A 710 SI Bulaşık Makinesi Fiyatları

Arçelik A 710 SI 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

19.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 19699.00
Arçelik A 710 SI 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

19.736,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 19736.46
Arçelik A 710 SI Bulaşık Makinesi - Siyah - Inox

Satıcı: ErdemAvmArçelik | 4 yorum

20.450,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 20450.70
Arçelik A 710 SI Bulaşık Makinesi - Siyah - Inox

Satıcı: ÖZBALCI | 4 yorum

20.646,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 20646.00
Arçelik A 710 SI 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: EmrePazarlama

21.042,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 21042.47
Arçelik A 710 Sı Bulaşık Makinesi

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

21.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

6 21400.00
Arçelik A 710 Sı 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

22.093,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 22093.10
Arçelik A 710 SI 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

22.722,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 22722.91
Arçelik A 710 SI 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

23.463,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 23463.88
Arçelik A 710 SI 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

23.816,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 23816.51
Arçelik A 710 si Prestige Serisi Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

24.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 24700.00
Arçelik A 710 si Prestige Serisi Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

24.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 24780.00
A 710 si 26.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 26489.00

Arçelik A 710 SI Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik A 710 SI Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Hijyenmax LED Ekran

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 10.9 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Arçelik A 710 SI Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.