Su Tüketimi:
10.9 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
B
Kapasite:
Program Sayısı:

Beko B 710 B Bulaşık Makinesi Fiyatları

Beko B 710 B 3 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz

Satıcı: aldemiras

18.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 18150.00
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

18.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 18689.00
Beko B 710 B 3 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz

Satıcı: kaanlarbeyazesya

18.692,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 18692.07
Beko B 710 bElite Serisi Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 19 yorum

18.869,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 18869.70
Beko B 710 bElite Serisi Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 19 yorum

18.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 18875.00
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: ÖZGÜR BEKO

19.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 19549.00
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

19.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 19549.00
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

22.881,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 22881.00
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

23.132,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 23132.48
Beko B 710 bElite Serisi Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

23.311,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 23311.87
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

23.886,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 23886.80
Beko B 710 B 3 Programlı Bulaşık Makinesi 24.809,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 24809.00
Beko B 710 B 3 Programlı Wi-Fi Bulaşık Makinesi (+6 Ilave Indirilebilir Program)

Satıcı: onlinebeko

25.386,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 25386.17

Beko B 710 B Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Beko B 710 B Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Dokunmatik Kontrol Hijyenmax LED Ekran

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 65 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 10.9 lt
• Yıllık Enerji Tüketimi 279 kWh
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

• Ayarlanabilir Üst Sepet Yüklü Ayarlanabilir
• Çatal Bıçak Sepeti Var
• 3. Sepet (Çatal/Bıçak) Yok

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Beko B 710 B Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.