Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Enerji Tüketimi:
0.83 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMI4IKB50T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch Smı4Ikb50T 5 Programlı Siyah Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: senalpazar

26.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 26700.00
Bosch Smı4ıkb50t 5 Programlı Siyah Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

26.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 26849.10
Bosch SMI4IKB50T D Enerji Sınıfı 5 Programlı Siyah Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: senalpazar | 21 yorum

27.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 27435.00
Bosch Smı4Ikb50T 5 Programlı Siyah Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: saracoglubeyazesya

27.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 27599.08
Bosch SMI4IKB50T 5 Programlı Siyah Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

27.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 27799.00
Bosch SMI4IKB50T D Enerji Sınıfı 5 Programlı Siyah Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: SIPİ BEYAZEŞYACIM | 21 yorum

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 27900.00
Bosch SMI4IKB50T Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

28.308,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 28308.27
Bosch Smı4ıkb50t 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

28.549,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 28549.60
Bosch SMI4IKB50T Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: aslanbeydtm

29.201,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 29201.02
Bosch SMI4IKB50T 5 Programlı Siyah Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

31.394,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 31394.06

Bosch SMI4IKB50T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMI4IKB50T Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

9.5 lt
D
0.83 kWh

Bosch SMI4IKB50T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Buhar Koruma Kutusu

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 84 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Enerji Tüketimi 0.83 kWh
• Ses Seviyesi 48 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 573 mm
• Ağırlık 31 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMI4IKB50T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.