Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Enerji Tüketimi:
0.83 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMI4IKS50T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch Smı4ıks50t 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: beyazstore

27.898,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 27898.90
Bosch SMI4IKS50T Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: senalpazar

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 27900.00
Bosch SMI4IKS50T 5 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 13 Kişilik D Enerji Sınıfı 9,5 lt Su Tüketimi

Satıcı: Aslanbey DTM | 5 yorum

28.829,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 28829.07
Bosch SMI4IKS50T Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: tayhan

28.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 28830.00
Bosch SMI4IKS50T 5 Programlı Inox Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 28999.00
Bosch SMI4IKS50T Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: istanbulankastreltd

29.288,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 29288.49
Bosch Smı4ıks50t Paslanmaz Çelik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: İstanbul Ankastre

29.324,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 29324.80
Bosch SMI4IKS50T Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Todo Home

29.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 29699.00
Bosch SMI4IKS50T 5 Programlı Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 13 Kişilik D Enerji Sınıfı 9,5 lt Su Tüketimi

Satıcı: senalpazar | 5 yorum

29.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 29760.00
Bosch SMI4IKS50T Bosch Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 60 cm Paslanmaz çelik

Satıcı: yılmazev2

31.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 31800.00

Bosch SMI4IKS50T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMI4IKS50T Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

9.5 lt
D
0.83 kWh

Bosch SMI4IKS50T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Buhar Koruma Kutusu

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 84 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Enerji Tüketimi 0.83 kWh
• Ses Seviyesi 48 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 573 mm
• Ağırlık 31 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMI4IKS50T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.