Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Enerji Tüketimi:
0.83 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMI4IKW50T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch Smı4ıkw50t 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: beyazstore

22.811,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 22811.80
Smı4ıkw50t 5 Programlı Beyaz Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ab store

23.204,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 23204.10
Bosch SMI4IKW50T Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ab-Store

23.421,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 23421.12
Bosch Smı4Ikw50T 5 Programlı Beyaz Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ab-Store

23.459,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 23459.08
Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi D Enerji Sınıfı 13 Kişilik Kapasite

Satıcı: Ab-Store | 11 yorum

23.946,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 23946.57
Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ab-Store

24.224,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 24224.05
Bosch SMI4IKW50T Serie 4 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Goktaslarprestij

24.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 24273.00
Bosch Smı4Ikw50T 5 Programlı Beyaz Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ankara Beyaz Eşya

25.619,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 25619.24
Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi D Enerji Sınıfı 13 Kişilik Kapasite

Satıcı: MaviHeybe Ankara | 11 yorum

25.990,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 25990.71
Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Beyaz Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

29.893,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 29893.10
Bosch SMI4IKW50T

Satıcı: İstanbulankastre

29.893,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 29893.10
Bosch SMI4IKW50T 5 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

33.464,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 33464.03

Bosch SMI4IKW50T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMI4IKW50T Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

9.5 lt
D
0.83 kWh

Bosch SMI4IKW50T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Buhar Koruma Kutusu

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 84 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Enerji Tüketimi 0.83 kWh
• Ses Seviyesi 48 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 573 mm
• Ağırlık 31 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMI4IKW50T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.