Su Tüketimi:
6.7 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMI6EKS81T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch Smı6eks81t 8 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Truva ev aletleri

29.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 29120.00
Bosch Smı6eks81t 8 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: GÜMÜŞCÜ D.T.M

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 39999.00
Bosch SMI6EKS81T Serie 6 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ALIŞVERIŞ YUVASI | 2 yorum

40.454,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 40454.07
Bosch SMI6EKS81T Serie 6 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA | 2 yorum

41.849,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 41849.07
Bosch Smı6Eks81T 8 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: senalpazar

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 45000.00
Bosch SMI6EKS81T 8 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: formdayaniklituketim

45.099,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 45099.42
Bosch SMI6EKS81T 8 Programlı 13 Kişilik Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: aslanbeydtm

46.778,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 46778.02
Bosch Smı6eks81t 8 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

47.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 47899.00
Bosch Smı6Eks81T 8 Programlı Inox Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ASLANBEY DTM

47.999,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 47999.04

Bosch SMI6EKS81T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMI6EKS81T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Doğal
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) EcoSilence Motor Dokunmatik Kontrol MyFavourites Fonksiyonu

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 84 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 6.7 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 573 mm
• Ağırlık 37.2 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMI6EKS81T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.