Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMS4HMB62T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch SMS4HMB62T Serie 6 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: tunahangrup | 30 yorum

35.521,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 35521.35
Bosch Sms4hmb62t 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: beyazstore

35.301,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 35301.50
Bosch SMS4HMB62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: altinticaretdtm

35.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 35500.00
Bosch SMS4HMB62T Serie 6 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: arkipera | 30 yorum

35.525,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 35525.07
Bosch SMS4HMB62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: eviminkeyfi

36.159,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 36159.30
Bosch Sms4hmb62t Serie 6 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Tunahan Grup-Marmara

37.931,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 37931.30
Bosch Sms4hmb62t 6 Programlı Siyah Cam Görünümlü Bulaşık Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 39999.00
Bosch Sms4Hmb62T 6 Programlı Siyah Cam Görünümlü Bulaşık Makinesi

Satıcı: yılmazev

41.001,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 41001.90
Bosch Sms4Hmb62T 6 Programlı Siyah Cam Görünümlü Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

43.639,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 43639.97
Bosch SMS4HMB62T Serie 6 Solo Bulaşık Makinesi 60 cm Siyah

Satıcı: İstanbulankastre

43.849,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 43849.50

Bosch SMS4HMB62T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMS4HMB62T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Program Sonu Sesli Uyarı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) MyFavourites Fonksiyonu 3 Kademeli Kendi Kendini Temizleyen Filtre Sistemi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 85 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 53.2 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMS4HMB62T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.