Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMS4HMW62T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch SMS4HMW62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: formdayaniklituketim

35.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 35340.00
Bosch SMS4HMW62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: eviminkeyfi

36.381,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 36381.60
Bosch Sms4hmw62t Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Tunahan Grup-Marmara

36.592,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 36592.50
Bosch Sms4hmw62t 6 Programlı Beyaz Cam Görünümlü Bulaşık Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

39.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 39799.00
Bosch Sms4hmw62t Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Beyazlaronline

40.485,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 40485.90
Bosch Sms4Hmw62T 6 Programlı Beyaz Cam Görünümlü Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

41.170,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 41170.00
Bosch SMS4HMW62T Serie 6 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: fırsatderyası | 6 yorum

44.223,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 44223.82
Bosch Sms4hmw62t 6 Programlı Beyaz Cam Görünümlü Bulaşık Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

45.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 45724.00
Bosch SMS4HMW62T Serie 6 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Final Price | 6 yorum

46.054,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 46054.53

Bosch SMS4HMW62T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMS4HMW62T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Isı Alışveriş Bloğu
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Program Sonu Sesli Uyarı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) EcoSilence Motor MyFavourites Fonksiyonu 3 Kademeli Kendi Kendini Temizleyen Filtre Sistemi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 85 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 51.7 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMS4HMW62T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.