Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMS4IMI62T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch Sms4ımı62t 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: beyazstore

24.404,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 24404.90
Bosch SMS4IMI62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

24.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 24499.00
SMS4IMI62T-BOSCH Solo Bulaşık Makinesi - Inox

Satıcı: DURUKANLAR ANKARA | 2 yorum

26.225,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 26225.07
Sms4ımı62t-Bosch Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

26.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 26849.10
Bosch SMS4IMI62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ASLANBEY DTM

26.879,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 26879.04
BOSCH Serie 4 Solo Bulaşık Makinesi 6 Prog. 60 cm Gümüş Inox

Satıcı: Aslanbey DTM | 84 yorum

26.913,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 26913.27
Bosch SMS4IMI62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: formdayaniklituketim

27.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 27000.00
Bosch SMS4IMI62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: DURUKANLAR

27.047,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 27047.08
Bosch Serie 4 Solo Bulaşık Makinesi 6 Prog. 60 cm Gümüş Inox

Satıcı: Aslanbey DTM

27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 27899.00
Bosch Serie 4 Solo Bulaşık Makinesi 6 Prog. 60 cm Gümüş Inox

Satıcı: yılmazev2

30.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 30580.00
Bosch Sms4Imi62T E Enerji Sınıfı 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi 30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 30999.00
Bosch SMS4IMI62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

31.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 31000.00
Bosch SMS4IMI62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

32.679,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 32679.05
Bosch Sms4ımı62t Serie 4 Bulaşık Makinesi Inox 37.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 37199.00

Bosch SMS4IMI62T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMS4IMI62T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Home Connect

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 6 program
• Program Seçimi Elektronik
• Eko Program Süresi 250 dk
• Ön Yıkama Var
• Yıkama Erteleme Var
• Maksimum Erteleme 24 saat

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 50 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 47.3 kg

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Bosch SMS4IMI62T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.