Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMS4IMW62T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch SMS4IMW62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 21899.00
Bosch Sms4ımw62t 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 21999.00
Bosch SMS4IMW62T 6 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

23.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 23249.00
Bosch SMS4IMW62T 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

24.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 24030.00
Bosch SMS4IMW62T E Enerji Sınıfı 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: tunahangrup | 83 yorum

25.340,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 25340.64
Bosch SMS4IMW62T E Enerji Sınıfı 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SIPİ BEYAZEŞYACIM | 83 yorum

25.341,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 25341.57
Bosch SMS4IMW62T 6 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Satıcı: DURUKANLAR

26.127,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 26127.08
Bosch Sms4ımw62t Bulaşık Makinesi Beyaz

Satıcı: Beyazon

26.201,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 26201.60
Bosch SMS4IMW62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: FEB Home Beyaz Eşya

27.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 27550.00
Bosch Sms4ımw62t 6 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

27.936,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 27936.95
Bosch Sms4ımw62t 6 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Satıcı: yılmazev2

28.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 28260.00
Bosch Sms4Imw62T E Enerji Sınıfı 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 28999.00
Bosch SMS4IMW62T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

30.589,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 30589.05

Bosch SMS4IMW62T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMS4IMW62T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) EcoSilence Motor Home Connect

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 50 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMS4IMW62T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.