Su Tüketimi:
9 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
B
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMS6EKW63T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch Sms6ekw63t 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

28.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 28199.00
Sms6ekw63t Serie 6 Beyaz 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA

29.265,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 29265.60
Bosch SMS6EKW63T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: istanbulankastreltd

30.519,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 30519.90
Bosch SMS6EKW63T Serie 6 Beyaz 60 cm Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: tunahangrup | 2 yorum

31.150,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 31150.35
Bosch SMS6EKW63T Serie 6 Beyaz 60 cm Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: DURUKANLAR ANKARA | 2 yorum

31.154,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 31154.07
Bosch SMS6EKW63T 6 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Satıcı: DURUKANLAR

31.279,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 31279.08
Bosch SMS6EKW63T 6 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: asya06

31.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 31499.10
Bosch SMS6EKW63T 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: yılmazev

31.525,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 31525.00
Bosch SMS6EKW63T Bulaşık Makinesi Beyaz

Satıcı: Derya Home

31.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 31799.00
Bosch SMS6EKW63T Bulaşık Makinesi Beyaz

Satıcı: ege shop

31.836,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 31836.00
BOSCH SMS6EKW63T B Enerji Sınıfı 13 Kişilik 6 Programlı Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

36.374,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 36374.03

Bosch SMS6EKW63T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMS6EKW63T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 64 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) B
• Su Tüketimi 9 lt
• Yıllık Su Tüketimi 1980 lt
• Ses Seviyesi 42 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 51.7 kg

Bosch SMS6EKW63T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.