Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Bosch SMV4IMX62T Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bosch SMV4IMX62T 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

28.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 28570.00
Bosch Smv4ımx62t 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Alya Teknoloji

28.596,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 28596.60
Bosch Smv4ımx62t 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: beyazstore

30.593,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 30593.80
Bosch SMV4IMX62T 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: senalpazar

31.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 31050.00
Bosch SMV4IMX62T 60 Cm serie 6 tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: fırsatderyası | 25 yorum

31.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 31155.00
Bosch SMV4IMX62T 6 Programlı 14 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat | 10 yorum

31.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 31155.00
Bosch SMV4IMX62T 6 Programlı 14 Kişilik Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: tayhan

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 32550.00
Bosch SMV4IMX62T 60 Cm serie 6 tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: tunahangrup | 25 yorum

33.469,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 33469.77
Bosch Smv4ımx62t Bulaşık Makinası

Satıcı: Aslanbey DTM

33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 33999.00
Bosch Smv4ımx62t Bulaşık Makinası

Satıcı: yılmazev2

35.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 35450.00
Bosch SMV4IMX62T 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

38.605,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 38605.03

Bosch SMV4IMX62T Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch SMV4IMX62T Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Program Sonu Sesli Uyarı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Buhar Koruma Kutusu MyFavourites Fonksiyonu 3 Kademeli Kendi Kendini Temizleyen Filtre Sistemi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 815 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 550 mm
• Ağırlık 34 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Çocuk Kilidi Var

Bosch SMV4IMX62T Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.