Su Tüketimi:
6.5 lt
Sıcaklık Sayısı:
4
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
F
Enerji Tüketimi:
0.61 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Electrolux ESF2400OS Bulaşık Makinesi Fiyatları

Electrolux ESF2400OS Kompakt 6 Programlı Gri Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

18.851,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 18851.73
Electrolux Esf2400os 6 Program Tezgah Üstü Kompakt Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: egeizo-izmir

19.709,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 19709.10
Electrolux ESF2400OS 6 Programlı Tezgâh Üstü Bulaşık Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 169 yorum

19.901,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 19901.07
Electrolux ESF2400OS 6 Programlı Tezgâh Üstü Bulaşık Makinesi

Satıcı: Paşacan | 169 yorum

19.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 19995.00
Electrolux Esf2400Os A+ Enerji Sınıfı 6 Programlı Bulaşık Makinesi 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 19999.00
Electrolux Esf2400os Enerji Sınıfı 6 Programlı Gri Tezgah Üstü Bulaşık Makinesi 20.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 20299.00
Electrolux Esf2400Os A+ 6 Programlı Grı Tezgahüstü Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

20.476,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 20476.43
Electrolux ESF2400OS Kompakt Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 20899.00
Electrolux ESF2400OS 6 Programlı 6 Kişilik Mini Bulaşık Makinesi

Satıcı: Pasacan

23.157,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 23157.00
Electrolux ESF2400OS 6 Programlı 6 Kişilik Mini Bulaşık Makinesi

Satıcı: DeneyselEvAletleri

25.109,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 25109.07
Electrolux ESF2400OS Kompakt Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

25.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 25649.05

Electrolux ESF2400OS Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux ESF2400OS Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

6.5 lt
4
F
0.61 kWh

Electrolux ESF2400OS Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Atıl Isı İle Kurutma
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Sıcaklık Sayısı 4
• Diğer Özellikler Thermo Efficient Sistem

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 6 program
• Program Seçimi Elektronik

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 61 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) F
• Su Tüketimi 6.5 lt
• Enerji Tüketimi 0.61 kWh
• Yıllık Enerji Tüketimi 174 kWh
• Yıllık Su Tüketimi 1820 lt
• Yıkama Performansı A
• Kurutma Performansı A
• Ses Seviyesi 50 dB

SEPETLER

• Ayarlanabilir Üst Sepet Yok
• Çatal Bıçak Sepeti Var
• 3. Sepet (Çatal/Bıçak) Yok

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 438 mm
• Genişlik 550 mm
• Derinlik 500 mm

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Electrolux ESF2400OS Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Bulaşık Makineleri

Electrolux ESF2400OS Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.