Su Tüketimi:
10.5 lt
Sıcaklık Sayısı:
4
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Electrolux ESM48310SX Bulaşık Makinesi Fiyatları

Electrolux ESM48310SX 8 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

27.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 27900.00
Electrolux Esm48310sx 8 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

28.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 28640.00
Electrolux ESM48310SX D Enerji Sınıfı 8 Program 14 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox

Satıcı: Veyisoğlu | 5 yorum

29.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 29760.00
Electrolux ESM48310SX 8 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: htelektronik

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 32549.07
Electrolux ESM48310SX D Enerji Sınıfı 8 Program 14 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

32.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 32799.00
Electrolux Esm48310sx Bulaşık Makinesi 32.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 32899.00
Electrolux Esm48310sx 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTRE SELECTİON

33.215,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 33215.00
Electrolux ESM48310SX 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ankastre Selection

33.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 33580.00
Electrolux ESM48310SX SatelliteClean MaxiFlex Çekmeceli 8 Prog. D Sınıfı 14 Kş Inox Inverter Bulaşık Makinesi

Satıcı: Eco Evaletleri

34.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 34190.00
Electrolux ESM48310SX 8 Program Bulaşık Makinesi

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

34.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 34199.05
Electrolux Esm48310Sx D Enerji Sınıfı 8 Program 14 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox 36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 36999.00
Electrolux ESM48310SX SatelliteClean MaxiFlex Çekmeceli 8 Prog. D Sınıfı 14 Kş Inox Inverter Bulaşık Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 37000.00
Electrolux ESM48310SX 8 Program Bulaşık Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 37000.00

Electrolux ESM48310SX Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux ESM48310SX Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

10.5 lt
4
D

Electrolux ESM48310SX Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Filtre Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Sıcaklık Sayısı 4
• Diğer Özellikler Otomatik Kapı Açma Otomatik Kapanma Thermo Efficient Sistem 10 Yıl Motor Garantisi

GÖSTERGELER

• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 85 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 10.5 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

SEPETLER

• Ayarlanabilir Üst Sepet Yüklü Ayarlanabilir
• 3. Sepet (Çatal/Bıçak) Var

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 622 mm

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Electrolux ESM48310SX Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.