Su Tüketimi:
12 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Franke FDW 614 D6P DOS E Bulaşık Makinesi Fiyatları

Franke Fdw 614 D6P Dos E Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: DekoraYapı | 12 yorum

28.430,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 28430.10
Franke Fdw 614 D6P Dos E Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Acarlar Online | 12 yorum

28.551,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 28551.00
Franke FDW 614 D6P DOS E Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

29.712,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 29712.01
Franke Fdw 614 D6P Dos E Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

30.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 30314.00
Franke FDW 614 D6P DOS E Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

30.693,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 30703
Franke Fdw 614 D6p Dos Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

30.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 30950.00
Franke Fdw 614 D6p Dos E Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREZONE

31.030,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 31030.10
117.0629.499-Franke Fdw 614 D6p Dos E Tam Ankastre Bulaşık Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP

31.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 31850.00
Franke FDW 614 D6P DOS E 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Dijital Ankastre

33.069,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 33069.40
Franke FDW 614 D6P DOS E Tam Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ankastre Online

33.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 33500.00
Franke FDW 614 D6P DOS Ankastre Bulaşık Makinesi

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

35.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 35945.00

Franke FDW 614 D6P DOS E Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Franke FDW 614 D6P DOS E Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 12 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

• Çatal Bıçak Sepeti Var
• 3. Sepet (Çatal/Bıçak) Yok

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 820 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 600 mm

Franke FDW 614 D6P DOS E Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.