Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
A
Kapasite:
Program Sayısı:

LG DFC237HMS Bulaşık Makinesi Fiyatları

LG DFC237HMS.ABMPLTK A Enerji Sınıfı 14 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: liderbeyazeşya

39.311,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 39311.10
LG DFC237HMS.ABMPLTK A Enerji Sınıfı 14 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

39.401,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 39401.10
Lg DFC237HMS 8 Programlı 14 Kişilik Mat Siyah Bulaşık Makinesi

Satıcı: liderbeyazeşya | 15 yorum

40.621,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 40621.47
Lg Dfc237hms 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gala Teknoloji

41.303,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 41303.40
Lg DFC237HMS 8 Programlı 14 Kişilik Mat Siyah Bulaşık Makinesi

Satıcı: TORAMAN LG SHOP | 15 yorum

42.826,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 42826.50
LG DFC237HMS 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gala Dayanıklı Tüketim Malları

43.331,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 43331.08
LG DFC237HMS.ABMPLTK A Enerji Sınıfı 14 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi Mat Siyah

Satıcı: TrendShopXL

43.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 43499.00
Lg Dfc237hms 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: LG BRANDSHOP

47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 47999.00
Lg Dfc237Hms.abmpltk A Enerji Sınıfı 14 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi Mat Siyah 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 49999.00
LG Dfc237hms.abmpltk Quadwash Bulaşık Makinesi 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 49999.00
LG DFC237HMS.ABMPLTK A Enerji Sınıfı 14 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi Mat Siyah

Satıcı: MediaMarkt

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 50000.00
LG DFC237HMS.ABMPLTK A Enerji Sınıfı 14 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi Mat Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 50000.00
DFC237HMS.ABMPLTK Siyah 8 Programlı Bulaşık Makinesi 57.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 57498.00

LG DFC237HMS Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

LG DFC237HMS Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Kurutma Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma TurboSpeed Enerji Tasarrufu Opsiyonu LED Ekran

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 43 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 50 kg

LG DFC237HMS Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Bulaşık Makineleri

LG DFC237HMS Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.