Su Tüketimi:
9.5 lt
Sıcaklık Sayısı:
4
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Profilo BMS521V1 Bulaşık Makinesi Fiyatları

Profilo BMS521V1 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: tumbeyazesyalar | 59 yorum

20.608,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 20608.80
Profilo BMS521V1 5 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ProfiloDünyası

20.925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 20925.00
Profilo BMS521V1 E Enerji Sınıfı 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: tumbeyazesyalar | 129 yorum

21.855,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 21855.00
Profilo Bms521V1 E Enerji Sinifi 14 Kişilik Bulaşik Makinesi

Satıcı: SEFA HOME

24.932,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 24932.00
Profilo BMS521V1 E Enerji Sınıfı 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SEFAM MOBİLYA | 129 yorum

25.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 25110.00
Profilo Bms521v1 E Enerji Sınıfı 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: SEFA HOME

25.571,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 25571.00
Profilo BMS521V1 E Enerji Sınıfı 6 Programlı Bulaşık Makinesi 26.037,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 26047
Profilo 6program Bulaşık Makinesi 14 Kişilik

Satıcı: SEFA HOME

28.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 28600.00
Bms521v1 E Enerji Sinifi 14 Kişilik Bulaşik Makinesi

Satıcı: Cazip Alışveriş

34.579,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 34579.10

Profilo BMS521V1 Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Profilo BMS521V1 Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

9.5 lt
4
E

Profilo BMS521V1 Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Sıcaklık Sayısı 4
• Diğer Özellikler Ekstra Durulama ServoKilit Wi-Fi Bağlantısı Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Dönüşümlü Yıkama Yenileme Elektroniği Gizli Isıtma Rezistansı MyFavourites Fonksiyonu

GÖSTERGELER

• Program Takip Göstergesi Var
• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 50 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 46.5 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Profilo BMS521V1 Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.