Su Tüketimi:
9.5 lt
Sıcaklık Sayısı:
5
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
C
Enerji Tüketimi:
0.80 kWh
Kapasite:
Program Sayısı:

Profilo BMS681V1 Bulaşık Makinesi Fiyatları

Profilo BMS681V1 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ProfiloDünyası

23.715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 23715.00
Profilo BMS681V1 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: tumbeyazesyalar

23.901,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 23901.00
Profilo BMS681V1 C Enerji Sınıfı 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: tumbeyazesyalar | 46 yorum

26.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 26040.00
Profilo BMS681V1 Wi-Fi 6 Progamlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Dınkırcı Avm

26.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 26510
Profilo Bms681V1 Wi-Fi 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: SEFA HOME

38.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 38272.00
Profilo Bms681v1 C Enerji Sınıfı 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SEFA HOME

38.493,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 38493.00
PROFİLO BULAŞIK MAKİNESİ BM681V1 38.964,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 38974
Profilo BMS681V1 C Enerji Sınıfı 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi 38.964,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 38974
Profilo Bms681v1 C Enerji Sınıfı 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SEFA HOME

42.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 42700.00
Profilo BMS681V1 C Enerji Sınıfı 6 Programlı 12 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SEFAM MOBİLYA | 46 yorum

43.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 43300.00

Profilo BMS681V1 Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Profilo BMS681V1 Bulaşık Makinesi Temel Özellikleri

9.5 lt
5
C
0.80 kWh

Profilo BMS681V1 Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Sıcaklık Sayısı 5
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Ekstra Durulama Geri Emme Önleyici BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Dönüşümlü Yıkama Yenileme Elektroniği Anti-fingerprint Yüzey Gizli Isıtma Rezistansı

GÖSTERGELER

• Program Takip Göstergesi Var
• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 73 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Enerji Tüketimi 0.80 kWh
• Yıllık Su Tüketimi 2660 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 45.9 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Çocuk Kilidi Var

Profilo BMS681V1 Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.