Su Tüketimi:
9.8 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
C
Kapasite:
Program Sayısı:

Samsung DW60A8050FS Bulaşık Makinesi Fiyatları

Samsung Dw60A8050Fs 8 Program Bulaşık Makinesi İnox

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

35.474,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 35474.51
Samsung Dw60a8050fs 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

35.574,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 35574.20
Samsung Dw60A8050Fs 8 Program Bulaşık Makinesi İnox

Satıcı: Samsung Türkiye

36.749,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 36749.88
Samsung Bulaşık Makinesi Dw60a8050fs/Tr 8 Program

Satıcı: Sendekaldi Prime

37.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 37480.00
Samsung DW60A8050FS 8 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: SCENTER

38.870,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 38870.83
Samsung DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 101 yorum

38.888,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 38888.80
Samsung DW60A8050FS 8 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: timmy | 9 yorum

39.036,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 39036.60
Samsung DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Teknofish | 101 yorum

39.059,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 39059.07
DW60A8050FS Gümüş 8 Programlı Solo Bulaşık Makinesi 41.292,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 41302
Samsung DW60A8050FS, 8 Programlı Solo Bulaşık Makinesi, Gümüş

Satıcı: SENDEKALDI

45.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 45020.00
Samsung Dw60a8050fs 8 Programlı Bulaşık Makinesi 47.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 47799.00
DW60A8050FS 8 Programlı Bulaşık Makinesi 48.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 48209
Samsung Solo Bulaşık Makinesi Otomatik Açılır Kapı 8 program 48.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

13 48999.00

Samsung DW60A8050FS Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung DW60A8050FS Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı Otomatik Kapı Açma Sızıntı Sensörü Ekstra Sessiz 3 Kademeli Kendi Kendini Temizleyen Filtre Sistemi

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 75 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Su Tüketimi 9.8 lt
• Ses Seviyesi 42 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 53 kg

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Samsung DW60A8050FS Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.