Su Tüketimi:
11.6 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Samsung DW60DG540FSR Bulaşık Makinesi (Gri) Fiyatları

Samsung Bulaşık Makinesi Dw60dg540fsrtr 4 Program

Satıcı: Sendekaldi Prime

18.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 18550.00
Samsung Dw60Dg540Fsr 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

18.661,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 18661.50
Samsung Dw60dg540fsr 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

19.009,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 19009.40
Samsung DW60DG540FSRTR 4 Programlı Bulaşık Makinesi Inox 19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 19499.00
Samsung DW60DG540FSRTR 4 Programlı D Enerji Sınıfı Bulaşık Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 80 yorum

20.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 20088.00
Samsung Dw60Dg540Fsr 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Smartman

20.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 20430.00
Samsung DW60DG540FSR 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

20.692,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 20692.50
Samsung DW60DG540FSRTR 4 Programlı D Enerji Sınıfı Bulaşık Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 80 yorum

20.985,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 20985.45
Samsung DW60DG540FSR 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: mediamarkt

21.407,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 21407.04
Samsung DW60DG540FSR, 4 Programlı Solo Bulaşık Makinesi Inoks

Satıcı: Smartevim

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 21999.00
Samsung Dw60Dg540Fsrtr D Enerji Sınıfı 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi 22.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

11 22299.00
Samsung DW60DG540FSRTR D Enerji Sınıfı 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

22.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 22300.00
Samsung DW60DG540FSRTR D Enerji Sınıfı 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: GİZERLER

22.427,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 22427.00
Samsung DW60DG540FSR, 4 Programlı Solo Bulaşık Makinesi Inoks

Satıcı: Samsung Türkiye

22.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 22675.00
DW60DG540FSR 4 Programlı Solo Bulaşık Makinesi 22.675,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 22685
Samsung Dw60dg540fsrtr 4 Programlı Gümüş Bulaşık Makinesi 23.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 23199.00
DW60DG540FSRTR 4 Programlı Bulaşık Makinesi 27.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 27509
Samsung Solo Bulaşık Makinesi Otomatik Açılır Kapı 4 program 28.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

18 28599.00

Samsung DW60DG540FSR Bulaşık Makinesi (Gri) Fiyat Geçmişi

Samsung DW60DG540FSR Bulaşık Makinesi Ürün Ailesi

Samsung DW60DG540FWQ Beyaz Bulaşık Makinesi Beyaz 18.190,00 TL
Samsung DW60DG540FSR Gri Bulaşık Makinesi Gri 18.550,00 TL

Samsung DW60DG540FSR Bulaşık Makinesi (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Otomatik Kapı Açma Sızıntı Sensörü LED Ekran

GÖSTERGELER

• Program Takip Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 84 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 11.6 lt
• Ses Seviyesi 52 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 600 mm

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DW60DG540FSR Bulaşık Makinesi (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.