Su Tüketimi:
11.6 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
D
Kapasite:
Program Sayısı:

Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi Fiyatları

Samsung Dw60Dg550Fsr 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: BEMBEYAZ SHOP

20.822,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 20822.36
Samsung DW60DG550FSR 5 Programlı Bulaşık Makinesi 21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 21499.00
Samsung DW60DG550FSRTR D 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: mediamarkt

22.559,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 22559.04
Samsung Dw60Dg550Fsr 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Sevra dtm

22.999,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 22999.08
Samsung Dw60dg550fsrtr 5 Programlı 13 Kişilik Inox Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gizerler

23.011,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 23011.10
Samsung DW60DG550FSRTR D 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: gizerler | 1 yorum

23.085,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 23085.32
Samsung Dw60dg550fsrtr D 5 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: S.Teknoloji

23.346,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 23346.30
Samsung DW60DG550FSR 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: GİZERLER

23.384,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 23384.60
Samsung DW60DG550FSRTR 5 Programlı Bulaşık Makinesi, D Enerji Sınıfı

Satıcı: Gizerler | 50 yorum

23.516,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 23516.83
Samsung DW60DG550FSRTR 5 Programlı Bulaşık Makinesi, D Enerji Sınıfı

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 50 yorum

23.896,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 23896.98
Samsung DW60DG550FSR, 5 Programlı Solo Bulaşık Makinesi Inoks

Satıcı: MediaMarkt

25.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 25000.00
Samsung DW60DG550FSR, 5 Programlı Solo Bulaşık Makinesi Inoks

Satıcı: Samsung Türkiye

25.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 25288.00
DW60DG550FSRTR 13 Kişilik D Enerji Sınıfı 5 Programlı Solo Bulaşık Makinesi 25.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 25298
Samsung Dw60dg550fsrtr 5 Programlı Gümüş Bulaşık Makinesi 25.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 25519.00
Samsung DW60DG550FSR 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Teknosa

26.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 26199.00
DW60DG550FSRTR 13 Kişilik D Enerji Sınıfı 5 Programlı Solo Bulaşık Makinesi 32.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 33000

Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Otomatik Kapı Açma Sızıntı Sensörü LED Ekran

GÖSTERGELER

• Program Takip Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 84 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Su Tüketimi 11.6 lt
• Ses Seviyesi 46 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 46.5 kg

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Bulaşık Makineleri

Samsung DW60DG550FSRTR Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.