Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN23II62MT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens Sn23ıı62mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: Göktuğ Ticaret

28.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 28580.00
Siemens SN23II62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ymtevaletleri

29.666,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 29666.07
Siemens Sn23ıı62mt 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

30.236,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 30236.90
Siemens SN23II62MT Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ymt Ev Aletleri

30.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 30359.08
Siemens SN23II62MT Bulaşık Makinesi

Satıcı: Electro Beyaz Shop

30.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 30549.00
Siemens Sn23ıı62mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: Siemens İzmir

30.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 30890.00
Siemens SN23II62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: electrobeyazshop

31.107,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 31107.57
Siemens SN23II62MT 14 Kişilik Bulaşık Makinesi 6 Programlı E Enerji Sınıfı ile Ekonomik Temizlik

Satıcı: setamağazacılık | 17 yorum

31.131,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 31131.75
Siemens SN23II62MT 14 Kişilik Bulaşık Makinesi 6 Programlı E Enerji Sınıfı ile Ekonomik Temizlik

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 17 yorum

31.340,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 31340.07
Siemens Sn23ıı62mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

31.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 31880.00
Siemens SN23II62MT iQ300 Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Babaoglu Siemens

34.897,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 34897.15
SN23II62MT iQ300 İnox Solo Bulaşık Makinesi 36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 36999.00

Siemens SN23II62MT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN23II62MT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Home Connect

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 50 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 47.3 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Siemens SN23II62MT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.