Su Tüketimi:
9.5 lt
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Siemens SN23IW62MT Bulaşık Makinesi Fiyatları

Siemens Sn23ıw62mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

25.730,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 25730.40
Siemens SN23IW62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

27.100,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 27100.20
Siemens Sn23ıw62mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: ÖZGÜÇLÜ

27.755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 27755.00
Siemens 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi E Enerji Sınıfı ile Ekonomik Temizlik SN23IW62MT

Satıcı: setamağazacılık | 25 yorum

28.132,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 28132.50
Siemens SN23IW62MT 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: setamagazacilik

28.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 28830.00
Siemens Sn23Iw62Mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

29.207,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 29207.70
Siemens Sn23Iw62Mt 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: BABAOĞLU DTM

29.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 29440.00
Siemens 6 Programlı 14 Kişilik Bulaşık Makinesi E Enerji Sınıfı ile Ekonomik Temizlik SN23IW62MT

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARI | 25 yorum

30.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 30225.00
Siemens SN23IW62MT iQ300 Solo Bulaşık Makinesi 60 cm Beyaz

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

30.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 30999.00
SN23IW62MT iQ300 Beyaz Solo Bulaşık Makinesi 33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 34009

Siemens SN23IW62MT Bulaşık Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens SN23IW62MT Bulaşık Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kurutma Sistemi Kendi Sıcaklığı İle
• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Multitablet Fonksiyonu Var
• Yarım Yük Yıkama Var
• Diğer Özellikler Wi-Fi Bağlantısı BLDC Motor teknolojisi Akıllı Dozaj Sistemi (DosageAssist) Ekstra Sessiz MyFavourites Fonksiyonu 10 Yıl Paslanmazlık Garantisi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

PROGRAMLAR

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 95 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.5 lt
• Ses Seviyesi 50 dB

SEPETLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 47.9 kg

EMNİYET

• Cam&Bardak Koruma Var
• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var

Siemens SN23IW62MT Bulaşık Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.